Agent: Duże zainteresowanie Mandragorą

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Menedżer Rolando Mandragory potwierdził, że Juventus może skorzystać z prawa do odkupienia piłkarza od Udinese Calcio. Podkreślił również, że 22-latkiem interesują się także inne czołowe włoskie kluby.

Czytaj dalej…

Stara Dama ma możliwość odkupienia reprezentanta Włoch za 26 milionów euro, ale piłkarzowi trudno będzie otrzymać szansę występów w drużynie prowadzonej przez Maurizio Sarriego. Juventus może natomiast wykorzystać go do transakcji wymiennej, mającej na celu sprowadzenie do Turynu innego zawodnika.

– Jest w umowie opcja wykupu. Zobaczymy, czy zostanie użyta – powiedział Luca De Simone, który reprezentuje interesy utalentowanego zawodnika.

– Mandragora jest również ważnym zawodnikiem reprezentacji Włoch. Taki zawodnik jak on, jest trudny do znalezienia na włoskim rynku. To oczywiste, że niektóre najlepsze włoskie kluby interesują się nim – kontynuował menedżer piłkarza.

Mandragora do Romy?

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Mandragora mógłby powędrować do Romy w zamian za Bryana Cristante. – Bezpośrednio z nami nikt o tym nie rozmawiał. Nie mieliśmy żadnego kontaktu z Romą – dodał De Simone.

Komentarze