AC Milan tego lata wykupi Rebicia?

Ante Rebić
Ante Rebić fot.Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień włoskiej prasy AC Milan jest chętny na to, aby już tego lata wykupić na stałe Ante Rebicia z Eintrachtu Frankfurt. Ofensywnie usposobiony piłkarz dołączył do ekipy z miasta mody latem minionego roku na dwuletnie wypożyczenie.

Czytaj dalej…

La Gazzetta dello Sport i Corriere della Sera donoszą, że sternik Rossonerich w osobie Ivana Gazidisa rozważa zaproponowanie stałej umowy 26-latkowi.

Chorwat przekonał władze Milanu?

Warto zaznaczyć, że Milan w swoim porozumieniu z przedstawicielem Bundesligi nie ma opcji wykupienia zawodnika, chociaż Il Corriere donosi, że ewentualna transakcja powinna zamknąć się w kwocie 25-30 milionów euro.

Dodajmy, że zwolennikiem zatrzymania Rebicia w Milanie ma być Ivan Rangnick, który po zakończeniu obecnego sezonu ma objąć stery nad drużyną z miasta mody.

Kłopotem może być wynagrodzenie zawodnika, które przekracza standardy ustalone w ekipie z Mediolanu. Możliwe jednak, że dla chorwackiego napastnika decydenci Rossonerich są skłonni zrobić wyjątek, podobnie jak to ma miejsce w przypadku Gianluigiego Donnarummy.

Komentarze