Milan stara się zatrzymać Rebica

Ante Rebić
Ante Rebić fot.Grzegorz Wajda

Według najnowszych doniesień włoskich mediów AC Milan intensywnie pracuje nad tym, aby uzgodnić warunki nowego kontraktu z Ante Rebiciem. Spekuluje się, że klub z Lombardii chce na stałe wykupić piłkarza z Eintrachtu Frankfurt.

Czytaj dalej…

26-latek latem minionego roku trafił do teamu z Lombardii na dwuletnie wypożyczenie. Niemniej w umowie nie została zapisana opcja transferu definitywnego. W zamian za Chorwata do ekipy z Bundesligi trafił z kolei Andre Silva.

Rossoneri chcą zatrzymać Chorwata

Rebic w koszulce Rossonerich zaczął błyszczeć skutecznością, gdy z Milanu odszedł Krzysztof Piątek. Chorwacki zawodnik stał się tym samym idealnym partnerem dla Zlatana Ibrahimovicia. Rebic wystąpił w 30 oficjalnych meczach mediolańskiej ekipy, w których zaliczył 12 trafień.

W związku z powyższym sternicy Milanu mają plan, aby zatrzymać Chorwata w swoich szeregach. Sky Sport Italia twierdzi, że wczoraj doszło do spotkania, w którym brali udział dyrektorzy mediolańskiego klubu Paolo Maldini i Frederic Massara oraz agent Rebicia.

Wygląda na to, że teraz Milan musi uzgodnić warunki transferu definitywnego z udziałem chorwackiego napastnika do mediolańskiej drużyny. Na dzisiaj nie wiadomo, czy zaangażowany w transakcję będzie Portugalczyk Andre Silva.

Nie tylko klub Bundesligi zarobi na sprzedaży piłkarza

Warto odnotować, że stroną, która jest zainteresowana tematem, jest także ACF Fiorentina. W momencie, gdy klub z Toskanii sprzedał Rebicia za dwa miliony euro, zapewnił sobie zysk w wysokości 30-50 procent prowizji od kolejnej sprzedaży piłkarza.

Komentarze