Milan z nowym bramkarzem. W czwartek testy medyczne

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Wiadomo już kto w sezonie 2020/2021 będzie zmiennikiem Gianluigiego Donnarummy w Milanie. Włoski klub jest o krok od pozyskania Cipriana Tatatusanu z Olympique Lyon – donosi Sky Sport Italia.

Czytaj dalej…

34-letni reprezentant Rumunii wypełnić ma w Mediolanie lukę po odejściu Asmira Begovicia. Tatarusanu jest dobrze znany kibicom we włoskiej Serie A, gdyż w latach 2014-2017 występował w barwach Fiorentiny.

Wieczny rezerwowy

Później, po opuszczeniu Włoch, Tatarusanu występował w Nantes, a następnie przeniósł się na zasadzie wolnego transferu do Lyonu. W barwach Les Gones Rumun rozegrał sześć meczów. Podobnie jak teraz w Milanie, był tam tylko rezerwowym.

Media donoszą, że w czwartek bramkarz ten zjawi się w Mediolanie, gdzie przejdzie testy medyczne. Następnie złoży podpis pod wynegocjowanym kontraktem.

Co dalej z Donnarummą?

W Milanie Tatarusanu będzie zmiennikiem podstawowego bramkarza, Gianluigiego Donnarummy. W ostatnim czasie pojawiło się wiele spekulacji dotyczących przyszłości tego zawodnika. Agent, Mino Raiola chce zawalczyć o zawrotną podwyżkę dla swego klienta, na mocy której Donnarumma miałby zarabiać 10 milionów euro na sezon.

Milan nie zamierza płacić aż tyle swojemu bramkarzowi, więc nie wiadomo czy obie strony znajdą porozumienie. Obecna umowa z Donnarummą jest ważna do lata 2021 roku.

Komentarze