Transferowe deja vu Romy? Oferta oficjalnie złożona

Stephan El Shaarawy
Stephan El Shaarawy Pressfocus

Stephan El Shaarawy nie może być pewny klubowej przyszłości. Włochowi zostało kilka miesięcy kontraktu, a Roma dostała ofertę sprzedaży 30-latka.

  • We Włoszech okno transferowe jest już zamknięte
  • W Turcji kluby wciąż mogą kontraktować zawodników
  • Z tej opcji zamierza skorzystać Besiktas, który jest zainteresowany graczem Romy

Roma dostała drugą ofertę od klubu z Turcji

W styczniowym oknie transferowym Roma dokonała kilku korekt w kadrze. Do Rzymu przybyli Diego Llorente o Ola Solbakken. Nie zabrakło też transferów wychodzących. W stolicy Włoch nie występują już Matias Vina, Eldor Shomurodov i Gonzalo Villar (wypożyczenia), a przede wszystkim Nicolo Zaniolo.

Włoch podczas pobytu w drużynie Jose Mourinho, głównie rozczarowywał. Zaniolo początkowo odmawiał transferu, aż w końcu zmienił zdanie. Po piłkarza zgłosiło się Galatasaray, które spełniło finansowe oczekiwania Romy. Włoch został sprzedany za 15 milionów euro. Teraz drogą Zaniolo może podążyć jego rodak.

Z opuszczeniem Romy łączony jest Stephan El Shaarawy. Włoch z przerwami na grę w Chinach, reprezentuje rzymian od dłuższego czasu. W klubie tym rozegrał ponad 200 meczów. Możliwe, że 30-latek nie poprawi już swojego dorobku. Po zawodnika zgłosił się Besiktas, który złożył już drugą ofertę Romie. Aktualna propozycja opiewa na dwa miliony euro. Nie wiadomo co zrobią rzymianie. El Shaarawy ma kontrakt ważny tylko do czerwca.

Czytaj także: Znamy rywali włoskich drużyn w LE i LKE

Komentarze