Problemy w finalizacji transferu hiszpańskiej perełki do Napoli

Gabri Veiga
Gabri Veiga Imago/Ricardo Larreina

Finalizacja transferu Gabriego Veigi miała być już jedynie kwestią dni, jednak jak się okazuje pojawiły się problemy, które zablokowały operację. Według Fabrizio Romano Celta Vigo na ostatni moment zdecydowała się na zmianę warunków umowy.

  • Napoli w piątek doszło do porozumienia z Celtą Vigo w kwestii transferu Gabriego Veigi
  • W niedzielę Hiszpan miał przejść testy medyczne i podpisać kontrakt z mistrzem Włoch
  • Operacja zaliczyła opóźnienie, ponieważ Celta zdecydowała się na zmianę ustalonych warunków

Czy transfer Gabriego Veigi dojdzie do skutku?

Napoli w ostatnim czasie pracowało intensywnie nad pozyskaniem Gabriego Veigi. Pomocnik Celty Vigo zrobił ogromne wrażenie swoimi występami w ubiegłym sezonie, a mistrz Włoch chciał, aby wszedł on w buty Piotra Zielińskiego. Polak odrzucił jednak możliwość przenosin do Arabii Saudyjskiej, dlatego młody Hiszpan będzie mógł rozwijać się u jego boku.

W piątek oba kluby nawiązały już porozumienie w kwestii transferu 21-latka. Napoli zaplanowało na niedzielę jego testy medyczne. Fabrizio Romano poinformował, że operacja napotkała jednak nieoczekiwane przeszkody w realizacji. 

Zgodnie z wiedzą dziennikarza, Celta Vigo zdecydowała się na ostatnią chwilę zmienić warunki porozumienia z Błękitnymi. Stąd też wynikło opóźnienie. Nie ma jednak 100-procentowej pewności, czy transfer dojdzie do skutku.

Czytaj też: Beniaminek interesuje się reprezentantem Włoch

Komentarze