Podwójna wymiana między Juventusem i Romą?

Piłkarze Juventusu FC
Piłkarze Juventusu FC fot. Grzegorz Wadja

Przedstawiciele Juventusu i Romy prowadzą rozmowy w sprawie ewentualnej wymiany zawodników – informują włoskie media. Do Starej Damy mieliby trafić Bryan Cristante i Cengiz Under, natomiast w przeciwnym kierunku powędrować mieliby Rolando Mandragora i Cristian Romero.

Czytaj dalej…

Juventus w przyszłym tygodniu ma odkupić od Udinese Mandragorę za 26 milionów euro i wszystko wskazuje na to, że latem wykorzysta go w celu sprowadzenia innego zawodnika. Jak informuje Il Tempo, Stara Dama prowadzi już w tej sprawie rozmowy z Romą, z której na Allianz Arena miałby trafić Bryan Cristante.

Podwójna wymiana

To jednak nie jedyna wymiana do której może dojść między Romą i Juventusem. Według informacji Tuttosport, do Juventusu może trafić również pomocnik Cengiz Under, za którego do klubu ze Stadio Olimpico trafiłby Cristian Romero.

Obrońca w obecnym sezonie występuje na zasadzie wypożyczenia w Genoi i wydaje się, że nie będzie mógł liczyć na pozostanie w Turynie na kolejny sezon. Tym samym przenosiny do Romy mogłyby być dla Romero bardzo atrakcyjną opcją na kontynuowanie kariery.

Tuttosport informuje, że rozmowy między dyrektorem generalnym Romy Guido Fiengą, a dyrektorem sportowym Juventusu Fabio Paraticim, mają być kontynuowane w przyszłym tygodniu.

Komentarze