Transfer Navasa do Napoli komplikuje się

Keylor Navas
Keylor Navas PressFocus

Corriere dello Sport informuje, ze transfer Keylora Navasa mocno się komplikuje. Napoli miało oficjalnie poinformować Paris Saint-Germain, że jest gotowe pokryć jedynie 25 procent obecnej pensji Kostarykanina.

  • Napoli zamierza pokryć jedynie 25 procent wynagrodzenia Keylora Navasa podczas jego wypożyczenia
  • Teraz wszystko zależy od decyzji PSG, czy nadal będą chętni pokrywać tak sporą część pensji Kostarykanina
  • Wysokość wynagrodzenia okazała się również problemem w sprowadzeniu Kepy do Napoli

Napoli stawia warunki PSG

O transferze Keylora Navasa do Napoli mówi się słychać już od kilku tygodni. Kostarykanin nie chce pełnić roli rezerwowego w PSG i szuka opcji do regularnych występów. Bramkarz miał zaakceptować możliwość przejścia do ekipy z Kamapanii, jednak jak się okazuje sprawa się skomplikowała.

W pewnym momencie można było przeczytać, że w temacie tego ruchu wszystko zostało już ustalone. Jak się okazuje, wcale tak nie jest. Napoli miało oficjalnie poinformować PSG, że jest gotowe pokryć jedynie 25 procent z 9-milionowego wynagrodzenia Kostarykanina, o czym donosi Corriere dello Sport.

Choć stanowisko francuskiego zespołu nie jest jeszcze znane, a na oficjalną odpowiedź będzie trzeba poczekać prawdopodobnie około kilku dni, włoskie media przewidują, że takie działanie Azzurrich nie spodoba się paryżanom. Ich zdaniem, PSG oczekiwało znacznie większego wkładu w pensję Keylora Navasa.

Wysokość wynagrodzenia była również problemem w pozyskaniu Kepy z Chelsea. W tym przypadku Napoli również zamierzało pokryć jedynie niewielką część pensji Hiszpana podczas rocznego wypożyczenia, co znacznie spowolniło negocjacje. Jeśli jednak dojdzie do transferu któregoś z tych golkiperów, Azzurri otrzymają sporą pomoc.

Zobacz również: Milan szuka następcy Kessiego w Danii

Komentarze