Totti skomentował spekulacje dotyczące Dybali i Ronaldo

Francesco Totti
Francesco Totti PressFocus

Legenda Romy Francesco Totti potwierdził, że był temat transferu Paulo Dybali do drużyny Stadio Olimpico. Jednocześnie podkreślił, że nigdy nie wierzył z możliwość przenosin Cristiano Ronaldo do Romy.

  • Francesco Totti potwierdził, że transfer Paulo Dybali do Romy był możliwy
  • Argentyńczyk ostatecznie nie trafi jednak do drużyny ze Stadio Olimpico
  • Totti nie brał również pod uwagę możliwości transferu Cristiano Ronaldo

Totti o transferach Dybali i Ronaldo

Totti był bezpośrednio zaangażowany w rozmowy mające na celu sprowadzenie do Romy na zasadzie wolnego transferu Paulo Dybali. Legenda włoskiego klubu przyznała jednak, że temat jest nieaktualny, a Argentyńczyk dołączy do innego zespołu.

– Dybala był możliwą opcją, bardzo możliwą. Jednak wtedy wydarzyły się inne rzeczy i pomysł zniknął. Pójdzie gdzie indziej, szczerze mówiąc nie wiem gdzie, ale liczyłem, że trafi do Romy. Była taka możliwość, była o tym rozmowa – powiedział Totti.

W ostatnim czasie z przenosinami do Romy łączony był również Cristiano Ronaldo, którego do swojego zespołu chciał sprowadzić Jose Mourinho. Totti nie wierzy jednak w scenariusz, w którym Portugalczyk trafia na Stadio Olimpico, nawet jeżeli zwrócił się do władz Manchesteru United z prośbą o zgodę na odejście z klubu.

– Szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłem w transfer Ronaldo do Romy, ponieważ znam realia obecnej sytuacji – powiedział Totti.

Zobacz także: Roma osiągnęła porozumienie z Lille ws. transferu obrońcy

Komentarze

Na temat “Totti skomentował spekulacje dotyczące Dybali i Ronaldo