Totti chce zakończyć konflikt ze Spallettim, wyraźny sygnał Il Capitano

Francesco Totti
Francesco Totti fot. PressFocus

Francesco Totti przyznał w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów, że chciałby ponownie porozmawiać z Luciano Spallettim, z którym miał okazję współpracować jako zawodnik AS Roma. Wierzy, że to się stanie pewnego dnia. Tajemnicą poliszynela jest, że relacje Il Capitano ze szkoleniowcem nie były najlepsze.

  • Francesco Totti nie wspomina najlepiej współpracy z trenerem Luciano Spallettim
  • Szkoleniowiec odpowiadający aktualnie za wyniki SSC Napoli nie miał oporów, aby gwiazdę reprezentacji Włoch odstawić na boczny tor
  • Były piłkarz AS Roma wypowiedział się o trudnym czasie w klubie ze Stadio Olimpico

Totti chce pojednania ze Spallettim?

Francesco Totti był tym zawodnikiem, który w czasach kadencji trenerskiej Luciano Spallettiego w AS Roma często zasiadał na ławce rezerwowych. Włoch pozwolił sobie wrócić pamięcią do tych zdarzeń, opowiadając o tym w rozmowie na kanale BepiTV na Twitchu.

W tamtym czasie czułem się wykluczony ze wszystkiego. Nigdy w swojej karierze nie sprzeciwiłem się trenerowi, ale ten okres był dziwny. Im lepiej się czułem, tym mniej brano mnie pod uwagę – przekonywał Francesco Totti.

Chciałbym porozmawiać ze Spallettim i jestem pewien, że pewnego dnia to się stanie. Dałam z nim z siebie wszystko. Zmienił moją rolę, miałem z nim świetny kontakt, szkoda, że ​​tak to się skończyło – kontynuował Włoch.

Wciąż jest jednym z najlepszych trenerów w kraju. Nikt nie ustawia drużyny tak jak on – zaznaczył Totti.

Czytaj więcej: Bereszyński coraz bliżej zmiany klubu, temat coraz realniejszy

Komentarze