Tottenham zdecydowany na wykupienie reprezentanta Szwecji z Juventusu

Dejan Kulusevski
Dejan Kulusevski fot. PressFocus

Tottenham Hotspur jest zdecydowany na wykupienie Dejana Kulusevskiego z Juventusu, twierdzi Daily Mail. Finalizacja transakcji ma mieć miejsce po zakończeniu trwającego sezonu.

  • Juventus może wkrótce otrzymać zastrzyk niezłej gotówki
  • Daily Mail przekonuje, że Tottenham Hotspur chce wykupić na stałe Dejana Kulusevskiego
  • Aktualnie 22-latek broni barw The Spurs na zasadzie wypożyczenia

Tottenham chce wykupic na stałe Kulusevskiego

Tottenham Hotspur pozyskał Dejana Kulusevskiego w styczniu tego roku. Przedstawiciel Premier League zdecydował się na wypożyczenie reprezentanta Szwecji z opcją transferu definitywnego. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz już nie wróci do Juventusu.

Daily Mail przekonuje, że władze klubu są bardzo zadowolone z postawy Kulusevskiego. Tym samym Tottenham chce sfinalizować transfer definitywny z udziałem piłkarza.

Zobacz także:

Sternicy The Spurs będą musieli zapłacić 35 milionów euro za 22-latka. Transakcja będzie musiała zostać sfinalizowana, jeśli w tej kampanii zawodnik wystąpi do najmniej w 20 meczach Premier League, a ekipa z północnego Londynu wywalczy awans do Ligi Mistrzów.

Okazuje się jednak, że Tottenham bez względu na ustalenia zapisane w kontrakcie jest już zdecydowany na pozyskanie Kulusevskiego na stałe. W trakcie trwającej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w dziewięciu spotkaniach angielskiej drużyny, notując w nich jedno trafienie i trzy kluczowe podania.

Czytaj więcej: Juventus poluje na kolejnego piłkarza z Bundesligi

Komentarze