Tottenham chce czołowego obrońcę Serie A

Bremer
Bremer fot. PressFocus

Tottenham Hotspur w ostatnim czasie dał się zapamiętać z tego, że opiera się na budowaniu drużyny kosztem ekip z Serie A. Tymczasem Tuttosport podaje, że na celowniku ekipy z Londynu znalazł się z Bremer.

  • Tottenham kolejny raz planuje się wzmocnić kosztem drużyny z Serie A
  • Tuttosport twierdzi, że Bremer może zamienić Torino na ekipę z Premier League
  • Transakcja może zamknąć się w kwocie 30-40 milionów euro

Bremer blisko zmiany klubu?

Tottenham Hotspur wywalczył miejsce premiowane grą w kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Jednocześnie przedstawiciel Premier League pracuje nad sfinalizowaniem transferów z udziałem zawodników, którzy mogą wzmocnić poszczególne formacje.

Nowe wieści na temat planów transferowych The Spurs przekazał Tuttosport. Sternicy angielskiego klubu podobno poważnie zainteresowali się Bremer. W tym tygodniu dyrektor Torino Davide Vagnatoi ma negocjować ewentualną transakcję z udziałem Brazylijczyka.

Bremer został wybranym najlepszym obrońcą Serie A za sezon 20201/2022. Wcześniej Brazylijczyk był łączony z Interem Mediolan. Wicemistrzowie Włoch jednak mogą pozwolić sobie na pozyskanie nowego zawodnika, gdy udam im się sprzedać jednego ze swoich piłkarzy.

Tottenham według wieści włoskich dziennikarzy jest gotowy dostosować ofertę do oczekiwań klubu z Turynu. Przedstawiciel Serie A spodziewa się za Bremera mniej więcej 30-40 milionów euro.

Środkowy defensor w ostatniej kampanii rozegrał 33 mecze, notując w nich trzy trafienia i jedną asystę.

Czytaj więcej: Juventus ma plan B. Brazylijczyk zamiast Argentyńczyka?

Komentarze