Torreira naciska na powrót do Włoch

Lucas Torreira
Lucas Torreira fot. Gokhan Balci / Anadolu Agency// Hepta / Sport

W mediach ostatnio coraz częściej można znaleźć doniesienia, że niezadowoleni z życia w Anglii są Lucas Torreira i jego partnerka życiowa. Niewykluczone, że taki stan rzeczy wpłynie na to, że zawodnik wkrótce zmieni barwy klubowe. Zainteresowanie piłkarzem wyraża AC Milan.

Czytaj dalej…

Według informacji La Gazzetta dello Sport były zawodnik UC Sampdorii myśli o powrocie do Włoch. 16-krotny reprezentant Urugwaju myśli podobno poważnie o rozstaniu z londyńskim klubem.

W związku z powyższym pojawiły się głosy, że Rossoneri rozważają pozyskanie Urugwajczyka, który trafił do Arsenalu latem minionego roku, kosztując 27 mln funtów (30 mln euro). 23-latek w swoim pierwszym sezonie w Anglii zaliczył 50 meczów, notując dwa trafienia i pięć asyst.

Torreira w swoim wywiadzie dla El Pais dał wyraźnie do zrozumienia, że we Włoszech czuł się o wiele lepiej, przekonując, że na Wyspach Brytyjskich kłopotem jest dla niego bariera językowa, a także pogoda przygnębia zawodnika.

Przypomnijmy, że Urugwajczyk większość swojej piłkarskiej kariery spędził na Półwyspie Apenińskim, stawiając pierwsze piłkarskie kroki w tym kraju, broniąc barw Pescary Calcio, w której zaliczył łącznie 36 meczów, notując w nich pięć trafień.

Komentarze