Torino (znów) stara się pozyskać zawodnika z Atalanty

Aleksiej Miranczuk
Aleksiej Miranczuk fot. Imago / Cucco Ricucchi / LiveMedia ipa-a

Aleksiej Miranczuk może tego lata zmienić barwy klubowe. TuttoMercatowWeb przekonuje, że 27-letni pomocnik znalazł się na celowniku Torino FC.

  • Wrócił temat przeprowadzki Aleksieja Miranczuka do Torino
  • Wieści w sprawie przekazał serwis TuttoMercatoWeb
  • Suma transakcji ma wynieśc 10 milionów euro

Nabiera kształtów temat Miranczuka w Torino

Aleksiej Miranczuk to zawodnik, który w poprzedniej kampanii grał w Torino na zasadzie wypożyczenia. Zawodnik na tyle dobrze prezentował się w drużynie, że władze ekipy ze Stadio Olimpico są przekonani do piłkarza.

TuttoMercatoWeb przekazało, że w ostatnich godzinach Torino wznowiło negocjacje w sprawie pozyskania Miranczuka. Aczkolwiek wciąż jest zauważalny dystans w rozmowach obu stron.

Klub z Turynu nie chce przeznaczyć na transakcję 12 milionów euro. Z kolei Atalanta nie zamierza sprzedawać zawodnika za kwotę mniejszą.

Źródło przekonuje natomiast, że finalnie sprawa może zamknąć się na kwocie 10 milionów euro, w tym bonusy. Ponadto jednak klub z Bergamo mógłby liczyć na procent od sprzedaży w przypadku ewentualnej następnej transakcji z udziałem zawodnika.

W poprzednim sezonie Maranczuk wystąpił w 29 spotkaniach Serie A. Strzelił w nich cztery gole i zanotował pięć asyst. Kontrakt zawodnika z Atalantą wygasa z końcem czerwca 2024 roku.

Czytaj więcej: Atalanta zarobi spore pieniądze na sprzedaży stopera. Kierunek Arabia Saudyjska

Komentarze