Torino złożyło ofertę wykupu piłkarza

Nikola Vlasić
Nikola Vlasić PressFocus

Jak donosi dziennik “Tuttosport”, Torino właśnie złożyło ofertę wykupu Nikoli Vlasicia z West Hamu United. Kwota podobno ma wynosić osiem milionów euro. Chorwat obecnie przebywa na wypożyczeniu w zespole prowadzonym przez Ivana Juricia.

  • Nikola Vlasić obecnie jest wypożyczony do Torino
  • Klub z Piemontu chce podpisać kontrakt z Chorwatem na stałe
  • “Granata” złożyła już ofertę wykupu Chorwata

Nikola Vlasić na stałe w Turynie?

Turyński dziennik “Tuttosport” w piątkowym wydaniu donosi, że Torino złożyło już oficjalną ofertę wykupu Nikoli Vlasicia z West Hamu United. Kwota transferu ma wynosić około 8 milionów euro. Zapis klauzuli w kontrakcie chorwackiego skrzydłowego informuje, że koszt podpisania umowy na stałe przez “Granatę”, wynosi 13 milionów euro, ale Włosi liczą na zejście z ceny londyńskich władz.

Nikola Vlasić dołączył latem do Torino na zasadzie rocznego wypożyczenia. Reprezentant Chorwacji pod okiem Ivana Juricia wrócił na dobre tory po nieudanej przygodzie w Premier League.. Prezentuje się na tyle dobrze, że klub z Turynu wiąże z nim długoletnią przyszłość. 25-latek również dobrze czuje się w środowisku “Granaty”.

Wychowanek Hajduka Split rozegrał w obecnym sezonie 35 spotkań w koszulce Torino. W tym czasie zdobył pięć bramek, a także zanotował sześć asyst. Jest bez wątpienia kluczowym zawodnikiem w układance Ivana Juricia.

Sprawdź także: Napoli wytypowało głównego kandydata na posadę trenera

Komentarze