Torino zainteresowane obrońcą Juventusu

Daniele Rugani
Daniele Rugani fot. PressFocus

Daniele Rugani niewykluczone, że niebawem zmieni barwy klubowe. 26-latek aktualnie na zasadzie wypożyczenia broni barw Stade Rennais. Tymczasem CalcioMercato.com podaje, że piłkarz znalazł się na celowniku Torino FC.

Daniele Rugani w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w zaledwie dwóch spotkaniach, spędzając na placu gry 109 minut. Godne uwagi jest to, że zawodnik dołączył do ekipy z Francji, aby częściej grać. Tymczasem rzeczywistość jest taka, że tych meczów Włoch zaliczył jeszcze mniej niż w Juve.

Siedmiokrotny reprezentant kraju ma kontrakt ważny z Juventusem do końca czerwca 2023 roku. Tymczasem najnowsze doniesienia włoskich dziennikarzy wskazują, że sternicy Il Toro mają nadzieję, że uda im się wzmocnić w defensywie kosztem Starej Damy jeszcze tej zimy.

Torino chce pozyskać Ruganiego, ponieważ Nicolas Nkoulou ma umowę z turyńską ekipą do końca czerwca tego roku. Zawodnik nie bierze pod uwagę przedłużenia kontraktu, co skutkuje tym, że decydenci Byków muszą szukać alternatywnych rozwiązań.

Menedżer zawodnika podjął już rozmowy w sprawie wypożyczenia swojego klienta. Transakcja miałaby polegać na tym, że Stade Rennes płaciłoby 2/3 pensji Ruganiego. Z zamian za to Nkoulou po wygaśnięciu kontraktu trafiłby do ekipy z Francji na zasadzie wolnego transferu w trakcie najbliższej letniej sesji transferowej.

Torino aktualnie plasuje się na 17. pozycji w tabeli Serie A. Niedawno trenerem tego zespołu został Davide Nicola, który zastąpił Marco Giampaolo. W piątkowy wieczór turyńczycy zremisowali 1:1 z ACF Fiorentiną.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. marca 2022 20:25.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze

Na temat “Torino zainteresowane obrońcą Juventusu