Torino wyraźnie lepsze od Brescii

Serie A
Serie A Serie A

Gracze Brescii przegrali z Torino 0:4. Dla gospodarzy to czwarta porażka z kolei.

Jak wyglądał ten mecz? Piłkarze Torino szybko objęli prowadzenie w tym spotkaniu. W 17. minucie z rzutu karnego nie pomylił się Belotti. Ten sam zawodnik – ponownie z jedenastki – trafił także dziewięć minut potem.

Od 41. minuty sytuacja gospodarcza się jeszcze bardziej skomplikowana. Wtedy to czerwony kartonik zobaczył Mateju (konsekwencja dwóch żółtych).

Na kolejne trafienia czekaliśmy do  75. minuty. Tym razem na listę strzelców wpisał się Berenguer. Jak padło trafienie? Zawodnik Byków skorzystał z podania Laxalta, obrócił się oraz oddał precyzyjne uderzenie.

Rezultat tej potyczki został ustalony sześć minut potem. Po raz kolejny bramkę zdobył Berenguer, który tym razem wykorzystał sytuację sam na sam.

Brescia – Torino 0:4 (0:2)

0:1 Belotti 17′ (k.)
0:2 Belotti 26′ (k.)
0:3 Berenguer 75′
0:4 Berenguer 81′