Torino szuka bramkarza w Neapolu

Alex Meret
Alex Meret Pressfocus

Torno nie jest zadowolone z bramkarzy, których posiada w swojej kadrze. Turyńczycy marzą o tym, aby w przyszłym sezonie ich barwy nosił Alex Meret z Napoli.

  • Torino rozgląda się za nowym bramkarzem
  • W Turynie chcą sprowadzić piłkarza Napoli
  • Nie wiadomo jednak, czy Alex Meret otrzyma zgodę na transfer

Kluczowa jest decyzja Napoli

Trwa przerwa reprezentacyjna, co oznacza, że kluby mają czas na chwilę wytchnienia, ale również przemyślenia o dotychczasowej formie. Torino zdecydowanie nie jest w dobrych nastrojach, ponieważ piłkarze z Turynu po raz ostatni wygrali 15 stycznia (z Sampdorią).

Jedną z przyczyn słabszej formy Torino jest postawa bramkarza. W klubie nie są zadowoleni z tego jak prezentuje się podstawowy goalkeeper, czyli Vanja Milinković-Savić. Serb we wszystkich rozgrywkach rozegrał 26 meczów. Zachował w nich pięć czystych kont.

Milinković-Savić. Jakiś czas temu doznał kontuzji, wskutek której stracił miejsce w składzie. Jego miejsce zajął Etrit Berisha. Albańczyk zastąpił Serba w trzech ostatnich spotkaniach. Torino wywalczyło w nich dwa punkty.

Ani Milinković-Savić, ani Berisha nie są bramkarzami, z których są zadowoleni w Turynie. Wobec tego klub rozpoczął już poszukiwania nowego zawodnika na tę pozycję. Marzeniem turyńczyków jest dwukrotny reprezentant Włoch, czyli Alex Meret.

25-letni bramkarza nie może czuć się zadowolony z liczby występów dla Napoli w tym sezonie. Meret rozegrał bowiem 12 spotkań, ale tylko cztery w Serie A. Transfer do Turynu oznaczałby dla niego regularną grę. Kontrakt Włocha wygasa 30 czerwca 2023 roku. Najbliższego lata w Neapolu zdecydują, czy wydadzą Meretowi zgodę na zmianę klubu.

Czytaj także: Milan zdecydowany na napastnika Liverpoolu

Komentarze

Na temat “Torino szuka bramkarza w Neapolu