Torino prowadzi w wyścigu o utalentowanego Szkota

Josh Doig
Josh Doig IMAGO / Buzzi

Jak przekazał nam Gianluca Di Marzio, Torino jest na dobrej drodze, aby związać się umową z Joshem Doigiem. Utalentowany Szkot był również łączony z przeprowadzką do Bologni, ale w tym momencie w grę wchodzi tylko jego transfer do “Granaty”.

  • Torino może sprowadzić Josha Doiga
  • Hellas Verona jest otwarta na rozmowy dotyczącego jego transferu
  • Wcześniej utalentowany Szkot był łączony z przeprowadzką do Bologni

Josh Doig może zawitać do stolicy Piemontu

Gianluca Di Marzio poinformował za pośrednictwem swojej strony internetowej, że Torino jest na pole-position do pozyskania Josha Doiga. Wcześniej utalentowany szkocki wahadłowy był łączony z przeprowadzką do Bologni, ale on sam jest gotowy zamienić Weronę na Turyn.

Hellas Verona cudem uniknęła spadku i nie będzie chciało powtórki z minionego sezonu. Jednak żeby trzymać się z dala od strefy spadkowej to potrzebują wzmocnień, a klub ma problemy finansowe. Dlatego działacze ze Stadio Marcantonio Bentegodi są gotowi na rozmowy z Torino dotyczące transferu wychowanka Hearts.

Josh Doig zasilił szeregi Hellasu Verona latem zeszłego roku. Przez ten czas rozegrał 22 spotkania, w których zdobył dwie bramki, a także zanotował cztery. Portal “Transfermarkt” wycenia 21-latka na osiem milionów euro.

Sprawdź także: Legenda Sassuolo w sztabie szkoleniowym Juventusu

Komentarze