Torino – Juventus: poznaliśmy kadry meczowe

Juan Cuadrado
Juan Cuadrado Pressfocus

Mecz Torino – Juventus odbędzie się 2 października o godzinie 18:00. Oba kluby opublikowały już kadry meczowe na derby Turynu.

  • 2 październik to data rozegrania pierwszych derbów Turynu w sezonie 2021/2022
  • Juventus i Torino opublikowali już kadry meczowe na sobotnie starcie
  • Zdecydowanie więcej kłopotów kadrowych miał Massimiliano Allegri

Juventus poważnie osłabiony

Forma i wyniki osiągane na starcie sezonu 2021/2022 przez Juventus, zaskoczyły wszystkich. Bianconeri popełniali proste błędy indywidualne oraz nie wykorzystywali swoich szans. Przyczyniło się to do wielu straconych punktów. Turyńczycy są już jednak w lepszej formie i wygrali cztery z pięciu poprzednich konfrontacji.

W dzisiejszym starciu Massimiliano Allegri nie będzie miał do dyspozycji dwóch ważnych zawodników. Kontuzjowani są bowiem Paulo Dybala oraz Alvaro Morata. Niedostępny jest również Aaron Ramsey. Do kadry meczowej znaleźli się zaś nieobecni ostatnio Arthur i Kaio Jorge.

W Torino stabilnie

Torino także jest w dobrej formie. Byki zremisowały dwa ostatnie pojedynki 1:1, chociaż prowadziły z Lazio i Venezią. Drużyna Ivana Juricia ma zatem czego żałować. Wcześniej potrafiła jednak pokonać Sassuolo (1:0) oraz Salernitanę (4:0).

W kadrze Torino na dzisiejsze derby znalazły się 23 nazwiska. Powołanie otrzymał między innymi Karol Linetty. W porównaniu z listą na starcie z Venezią, zaszła jedna zmiana. Do kadry dołączył środkowy obrońca Armando Izzo.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. marca 2022 00:41.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Czytaj także: Przed 7. kolejką Serie A: typy, kursy, zapowiedź

Komentarze