Tonali: Cena 300 milionów euro mnie nie przeraża

Serie A
Serie A

Sandro Tonali znajduje się na celowniku czołowych europejskich klubów. Massimo Cellino, prezes Brescii Calcio, powiedział ostatnio, że pomocnik jest warty 300 milionów euro. Teraz 19-latek przyznał, że taka kwota go nie przeraża.

Czytaj dalej…

– Porównywanie mnie do Andrei Pirlo nie przeszkadza mi. Uważam jednak, że bardzo różnie się od niego, ponieważ on miał technikę i jakość, którą trudno jest opisać – powiedział Tonali, cytowany przez Football Italia.

– Ja jestem bardziej podobny do Gennaro Gattuso, tylko gram bardziej technicznie. On zawsze był dla mnie wzorem – podkreślił.

Zawodnik odniósł się także do słów prezesa swojego klubu, który powiedział, że nie sprzedałby go nawet za 300 milionów euro.

– Uwielbiam prezesa Cellino, on bardzo wysoko mnie ceni. To jest świetna osoba i mam nadzieję, że razem przebędziemy udaną drogę. Taka kwota jednak mnie nie przeraża, nawet jeśli to jest naprawdę mnóstwo pieniędzy. Na razie nie myślę o transferze. Chcę po prostu pomóc Brescii wywalczyć utrzymanie. Wiem, co chcę osiągnąć w tym sezonie – stwierdził.

Komentarze