To już pewne! Napoli wzmocni się utalentowanym Hiszpanem

Gabri Veiga
Gabri Veiga fot. Imago/Cesar Cebolla

Napoli finalizuje transfer Gabriego Veigi. Fabrizio Romano poinformował, że udało się osiągnąć porozumienie w sprawie kwoty transakcji. Hiszpan przyjedzie do Włoch na testy medyczne.

  • Gabri Veiga dołączy do drużyny Napoli
  • Mistrzowie Włoch mają wydać na niego łącznie 36 milionów euro
  • Młody Hiszpan ma jeszcze przed sobą testy medyczne

Mistrzowie Włoch finalizują ciekawe wzmocnienie

Gabri Veiga ma za sobą świetny sezon w La Lidze. Łącznie zgromadził jedenaście trafień i cztery asysty, imponując ciągiem na bramkę, techniką i wydolnością. Błyskawicznie trafił na listy życzeń gigantów. W swoich szeregach chciały go między innymi Chelsea oraz Paris Saint-Germain. On jednak zdecydował się na klub, w którym będzie miał możliwość częstych występów i szybkiego rozwoju.

Lada moment 21-latek dołączy do Napoli. Fabrizio Romano poinformował, że między mistrzami Włoch a Celtą Vigo doszło do porozumienia. Kwota transferu wyniesie 30 milionów euro podstawy plus 6 milionów euro w ramach bonusów.

Młodziutkiego Hiszpana czekają jeszcze testy medyczne, po których nastąpi podpisanie kontraktu. Niewykluczone, że ściągnięcie Veigi jest związane z możliwym odejściem Piotra Zielińskiego. Choć włoskie media przekonują, że odrzucił on zainteresowanie z Arabii Saudyjskiej, jego umowa z Napoli wciąż nie została przedłużona.

Zobacz również: Łęgowski powiększył polską kolonię w Serie A, trafił do klubu Paulo Sousy

Komentarze