“To jedyny klub, który stać na Victora Osimhena”

Victor Osimhen
Victor Osimhen fot. Imago/Insidefoto

Victor Osimhen ma za sobą fenomenalny sezon, co przyczyniło się do poważnego zainteresowania ze strony europejskich gigantów. Aurelio De Laurentiis przekonuje, że tylko jeden klub byłoby stać na transfer Nigeryjczyka.

  • Victor Osimhen poprowadził Napoli do mistrzostwa Włoch
  • Wszystko wskazuje na to, że Nigeryjczyk nie zmieni klubu
  • Właściciel mistrza Włoch uważa, że tylko PSG byłoby w stanie kupić gwiazdora Serie A

Paryżanie złożą niebotyczną ofertę?

Victor Osimhen w sezonie 2022/2023 znacząco przyczynił się do mistrzowskiego tytułu Napoli. W samej Serie A zgromadził 26 bramek, zostając jej królem strzelców. Wybitna forma Nigeryjczyka nie uszła uwadze europejskich gigantów, którzy uczynili z niego cel transferowy na trwające okienko.

Wśród klubów walczących o Osimhena są między innymi Manchester United, Chelsea, Bayern Monachium oraz Paris Saint-Germain. Od samego początku transakcja wydawała się mało prawdopodobna, gdyż Napoli żądało za swojego gwiazdora gigantycznych pieniędzy.

Prezydent mistrza Włoch Aurelio De Laurentiis jest zdania, że tylko paryżanie byliby w stanie pozwolić sobie na tak kosztowny transfer. Zapewnił przy tym, że Nigeryjczyk w przyszłym sezonie będzie grał dla Napoli.

– Jedyny klub, którego stać na Victora Osimhena to Paris Saint-Germain. Jeśli Nasser Al-Khelaifi chce wysłać ofertę opiewającą na 200 milionów euro, to poczekamy i zobaczymy, co się wydarzy – mówi.

Zobacz również: Napastnik West Hamu uśmiecha się do Mourinho. “Praca z nim byłaby marzeniem”

Komentarze