Theo Hernandez: Milan to wyjątkowy klub

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Theo Hernandez został pozyskany przez AC Milan z Realu Madryt. Obrońca, który w piątek został zaprezentowany na konferencji prasowej Rossonerich, powiedział, że inspiracją dla niego jest Paolo Maldini, były znakomity przed laty defensor, a obecnie dyrektor klubu z San Siro.

Czytaj dalej…

– Cieszę się, że tutaj jestem. Zostałem bardzo dobrze przyjęty. Podchodzę do tego ze spokojem i mam nadzieję, że będę grał w wielu meczach – powiedział Theo Hernandez, cytowany przez Football Italia.

– Dla mnie Paolo Maldini jest najlepszym obrońcą w historii futbolu. Spotkałem go na Ibizie, rozmawialiśmy i on powiedział mi, że chce, abym grał w Milanie. To jest klub z historią i mogę się mocno w nim rozwinąć – dodał.

– Nie ujawnię o czym jeszcze rozmawialiśmy, ale to było przyjemne spotkanie. On jest dla mnie inspiracją do dalszego rozwoju. Bardzo rozwinąłem się także przy Marcelo w Realu Madryt. Często go podglądałem i to, że jestem tutaj, to też dzięki niemu – przyznał.

– Real Madryt to wyjątkowy klub, ale teraz jestem w innym wyjątkowym klubie. Jestem tutaj, aby pracować i grać na maksimum swoich możliwości we wszystkich meczach – podkreślił.

Komentarze