Theo Hernandez: chciało mnie wiele klubów

Theo Hernandez
Theo Hernandez fot. PressFocus

AC Milan oficjalnie poinformował, że Theo Hernandez podpisał nowy kontrakt z klubem. Nowa umowa Francuza z ekipą z San Siro obowiązuje do końca czerwca 2026 roku. Zawodnik podzielił się opinią na temat swojej przyszłości w ekipie Czerwono-czarnych.

  • AC Milan 11 lutego ogłosił, że Theo Hernandez podpisał nową umowę z klubem
  • Francuz dzięki nowemu porozumieniu stał sie jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w szeregach Rossonerich
  • 24-latek udzielił pierwszego wywiadu po ogłoszeniu nowej umowy z mediolańską ekipą

Theo Hernandez na dłużej w Milanie

AC Milan mocno pracował, aby zatrzymać Theo Hernandeza w klubie. Ostatecznie cel został osiągnięty. Francuz zostanie w Milanie przynajmniej przez najbliższe 4,5 roku.

Jestem bardzo szczęśliwy. Od pierwszego dnia, kiedy tu przyjechałem, świetnie współpracowało mi się z trenerem, drużyną, Paolo Maldinim i całą resztą. Dlatego podjąłem decyzję o przedłużeniu umowy – mówił Theo Hernandez cytowany przez Football Italia.

Prawdą jest, że wiele klubów było zainteresowanych pozyskaniem mnie. Ja w każdym razie koncentrowałem się tylko na przedłużeniu kontraktu z Milanem. Jestem w tej ekipie bardzo szczęśliwy. Mam tutaj wielu przyjaciół, dziewczynę, wkrótce na świat przyjdzie nasze dziecko Jestem naprawdę szczęśliwy – kontynuował Francuz.

Wciąż jestem młody. Chce się jednak nadal rozwijać. Nie muszę mówić, czy jestem lepszy od innych, ludzie muszą to powiedzieć – rzekł piłkarz.

Trener Pioli zmienił mnie na lepsze pod każdym względem. Stałem się nie tylko lepszym piłkarzem, ale także lepszym człowiekiem. W spełnianiu się na boisku i w życiu pomagają mi moi bliscy, rodzina i koledzy z zespołu – przekonywał Theo Hernandez.

24-latek strzelił cztery gole i zaliczył osiem asyst w 27 występach we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.

Czytaj więcej: Spalletti zwrócił uwagę na mocne strony Interu

Komentarze