Z Bergamo do Turynu? Juve poważnie interesuje się pomocnikiem

Teun Koopmeiners
Teun Koopmeiners IMAGO / Gribaudi/ImagePhoto

Jak informuje portal “calciomercato.it”, Juventus wyraził zainteresowanie pomocnikiem Atalanty Bergamo. Mowa o Teunie Koopmeinersie, który jest kluczowym zawodnikiem w ekipie z Gewiss Stadium. Jednak w transferze Holendra do “Bianconerich” problem stanowić będzie Gian Piero Gasperini, który nie chce rozstawać się z pomocnikiem.

  • Teun Koopmeiners może latem zmienić barwy klubowe
  • Holenderski pomocnik znalazł się na celowniku Juventusu
  • Jednak Atalanta nie ma zamiaru rozstawać się z zawodnikiem

Teun Koopmeiners w kręgu zainteresowań Juventusu

Teun Koopmeiners może być autorem hitu transferowego wewnątrz Serie A. Jak przekazuje nam portal “calciomercato.it”, na celowniku Juventusu znalazł się właśnie Holender. Jednak Atalanta Bergamo, a w szczególności Gian Piero Gasperini, nie mają zamiaru rozstawać się ze swoim pomocnikiem.

Juventus traktuje Teuna Koopmeinersa jako alternatywę dla Sergeja Milinkovicia-Savicia. Jednak rozmowy “Bianconerich” z serbskim pomocnikiem nie idą po ich myśli, dlatego mają zamiar wkrótce ruszyć po zawodnika Atalanty. Z uwagi, że ekipa z Lombardii nie ma zamiaru sprzedawać 25-latka, a do tego jego umowa z klubem obowiązuje jeszcze przez dwa lata, władze “La Dei” mogą zażyczyć sobie za niego ogromnych pieniędzy.

Teun Koopmeiners w minionej kampanii rozegrał 33 spotkania na boiskach Serie A. W tym czasie udało mu się aż 10-krotnie wpisać na listę strzelców, a do tego zanotować cztery asysty. Portal “Transfermarkt” wycenia Holendra na 30 milionów euro.

Sprawdź także: Zawodnik Milanu wzbudził zainteresowanie Torino

Komentarze