Ten Hag motywacją zawodnika Interu Mediolan do zmiany klubu

Erik ten Hag
Erik ten Hag fot. PressFocus

Denzel Dumfries może rozważyć latem zmianę barw klubowych, podaje Daily Mail. Holender ma być otwarty na dołączenie do Manchesteru United. Wpływ na taki obrót wydarzeń ma być Erik ten Hag, który od 1 lipca będzie nowym menedżerem Czerwonych Diabłów.

  • Inter Mediolan może latem rozstać się z kluczową postacią
  • Daily Mail twierdzi, że Denzel Dumfries może zdecydować się na transfer do klubu z P6emier League
  • 26-latek jest otwarty na przeprowadzkę do Man Utd

Inter po jednym sezonie pożegna reprezentanta Holandii?

Denzel Dumfries trafił do Interu Mediolan latem 2021 roku z PSV Eindhoven za ponad 13 milionów euro. Tymczasem w ostatnim sezonie zawodnik rozegrał łącznie 45 meczów, notując w nich pięć trafień i siedem asyst.

Daily Mail twierdzi natomiast, że reprezentant Holandii może wkrótce znów zmienić pracodawcę. Angielscy dziennikarze sugerują jednak, że aktualni wicemistrzowie Serie A nie pozwolą na transfer z udziałem piłkarza za mniej, niż 30 milionów euro.

Zobacz także:

Sam zainteresowany ma być w każdym razie chętny na transfer do Man Utd. Dumfries jest podobno wielkim fanem trenera Erika ten Haga, co może mieć kluczowe znaczenie przy realizacji ewentualnego transferu.

26-letni zawodnik to 34-krotny reprezentant Holandii. W drużynie narodowej zadebiutował w październiku 2018 roku. Jak na razie strzelił w tych spotkaniach pięc goli.

Rynkowa wartość Dumfriesa wynosi 25 milionów euro. Zawodnik ma umowę ważną z klubem z Mediolanu do końca czerwca 2025 roku.

Czytaj więcej: Inter szykuje alternatywę na wypadek odejścia Dumfriesa

Komentarze