Tare nie zostanie dyrektorem sportowym Milanu

Serie A
Serie A

Nie od dzisiaj wiadomo, że Igli Tare był głównym celem AC Milanu do objęcia stanowiska dyrektora sportowego. Wygląda jednak na to, że plan sterników Rossonerich nie zostanie zrealizowany, bo Albańczyka do Milanu nie zamierza puszczać prezydent Lazio Rzym w osobie Claudio Lotito. We włoskich mediach pojawiły się doniesienia, że sternik Orłów zablokował przeprowadzkę Tare.

Czytaj dalej…

La Gazzetta dello Sport donosi, że Lotito zaproponował byłemu reprezentantowi Albanii lepszy kontrakt, który miałby obowiązywać do 2023 roku. Jednocześnie poprawie miałoby ulec wynagrodzenie Albańczyka.

Przypomnijmy, że Tare przez trzy sezony grał w stołecznym klubie, zanim w 2008 roku został zatrudniony w Lazio w innej roli.

W związku z powyższym wszystko wskazuje na to, że mediolański klub będzie musiał zmienić swój priorytet w związku z zatrudnieniem osoby na stanowisko dyrektora sportowego. Bardzo możliwe, że teraz uwaga działaczy Milanu będzie skupiona na Carlo Ostim z UC Sampdorii, Rickym Masare (były dyrektor AS Romy), czy Giovannim Sartorim z Atalanty BC.

Komentarze