Inter szykuje drugą ofertę za napastnika Chelsea

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Pressfocus

Inter Mediolan jest wyjątkowo zdeterminowany do sprowadzenia na San Siro Romelu Lukaku. Jak informuje Fabrizio Romano, wicemistrzowie Włoch przygotowali drugą ofertę dla Chelsea Londyn za Belga.

  • Inter Mediolan stara się o transfer Romelu Lukaku
  • Pierwsza oferta wicemistrzów Włoch została przez Chelsea Londyn odrzucona
  • Włodarza Nerazzurrich zamierzają złożyć kolejną, poprawioną propozycję

Inter coraz bliżej porozumienia z Chelsea

Lukaku po sezonie pełnym sukcesów w Interze Mediolan zdecydował się na transfer do Chelsea Londyn. W stolicy Anglii Belg kompletnie się nie odnalazł i w 44 meczach strzelił tylko 15 goli. Kibice The Blues oczekiwali zdecydowanie więcej od kupionego za 113 milionów euro napastnika.

Agent Lukaku od kilku tygodni negocjuje z Nerazzurri powrót Belga na San Siro, jednak główną przeszkodą są kwestie finansowe. Interu nie stać na to, żeby wykupić napastnika, ale problem pojawia się także z zaproponowaniem mu pensji na odpowiednim poziomie. Wicemistrzowie Włoch zmagają się z kłopotami finansowymi i jak na razie ich oferty nie znalazły uznania w oczach właścicieli Chelsea.

Fabrizio Romano poinformował w niedzielę, że Inter szykuje drugą, ulepszoną ofertę za Lukaku. Chelsea oczekuje 15 milionów euro za roczne wypożyczenie swojego piłkarza. Przyszły tydzień ma być kluczowy dla powodzenia całej operacji.

Czytaj dalej: Inter może skorzystać z ustępstw Chelsea

Komentarze