Chelsea planuje skrócić wypożyczenie pomocnika Juventusu

Denis Zakaria
Denis Zakaria Pressfocus

W ostatnim dniu okienka transferowego Denis Zakaria przeniósł się na wypożyczenie z Juventusu do Chelsea Londyn. Jak na razie nie przebiega ono po myśli Szwajcara. W pomocnika nie wierzy Graham Potter, a według Daniele Logo, The Blues planują nawet skrócić wypożyczenie zawodnika.

  • Ostatniego dnia letniego okienka transferowego Juventus zdecydował się wypożyczyć Denisa Zakarię do Chelsea
  • Szwajcar nie rozegrał w barwach The Blues jeszcze ani jednej minuty
  • Londyński klub chce skrócić jego wypożyczenie i oddać go Juventusowi już w styczniu

Zakaria niechciany ani w Chelsea, ani w Juventusie

Wyjątkowo często kluby zmienia Denis Zakaria. Po spędzeniu zaledwie jednej rundy w Juventusie Szwajcar został w ostatni dzień letniego okienka transferowego oddany na wypożyczenie do Chelsea. Odkąd szkoleniowcem został Graham Potter, 25-latek nie pojawił się na murawie ani razu.

Sytuacja Zakarii stała się o tyle skomplikowana, że kompletnie nie wierzy w niego nowy trener The Blues. Do tego stopnia, że klub rozważa nawet skrócenie wypożyczenia pomocnika i oddanie go już w styczniu z powrotem do Juventusu. Takie informacje w sobotę przekazał Daniele Logo.

Zdaniem dziennikarza włodarze Starej Damy nie zostali jeszcze oficjalnie poinformowani o intencjach Chelsea, jednak jest to jedynie kwestia czasu. W związku z tym włoski klub nie zarobi zawartych w kontrakcie zawodnika 3 milionów euro w bonusach. Denis Zakaria posiada także klauzulę odstępnego na poziomie 30 milionów euro, jednak nic nie wskazuje na to, by miała ona zostać aktywowana. 

Zakaria nie zadebiutował jeszcze nawet w barwach Chelsea. W czterech meczach pomocnik znalazł się na ławce rezerwowych, jednak nie otrzymał szansy na pokazanie swoich umiejętności.

Komentarze