Szczęsny wkrótce z nowym rywalem w Juve? Ambitny cel Bianconerich

Dominik Livaković
Dominik Livaković fot. PressFocus

Juventus ma w swoich szeregach jednego z najlepszych bramkarzy zakończonego już mundialu w Katarze. TuttoMercatoWeb przekonuje natomiast, że władze Starej Damy rozglądają się za nowym golkiperem. Na celowniku wielokrotnych mistrzów Serie A znalazł się Dominik Livaković.

  • Ciekawe wieści pojawiają się na temat transferów do Juventusu
  • TuttoMercatoWeb sugeruje, że władze Bianconerich rozglądają się za następcą Wojciecha Szczęsnego
  • Na radarze ekipy z Turynu znajduje się Dominik Livaković

Livaković następcą Szczęsnego w Juve?

Juventus po latach spędzonych na szczycie ostatnio jest w dołku. Ekipa z Turynu stara się jednak robić wszystko, aby odzyskać dawny blask. Pomagać w tym mają wzmocnienia.

TuttoMercatoWeb twierdzi, że do Juventusu może niebawem trafić Dominik Livaković. Golkiper Dinama Zagrzeb łączony jest z różnymi klubami. Między innymi z Bayernem Monachium, czy FC Barceloną. Rynkowa wartość zawodnika wynosi mniej więcej 10 milionów euro.

27-letni golkiper pokazał się ze świetnej strony na mundialu w Katarze, imponując przede wszystkim udanymi interwencjami w konkursach jedenastek przeciwko Japonii oraz Brazylii. Według różnych opinii Livaković był najlepszym bramkarzem zakończonych już mistrzostw świata, co skutkuje tym, że jest postrzegany jako następcą Wojciecha Szczęsnego.

Chorwacki golkiper ma umowę ważną z klubem z Zagrzebia do czerwca 2024 roku. W tej kampanii wystąpił w 28 spotkaniach, zachowując w nich cztery razy czyste konto.

Czytaj więcej: Juventus chce oprzeć środek pola na pomocniku Monaco

Komentarze