Szczęsny: Ta seria trwała zbyt długo

Wojciech Szczęsny
Wojciech Szczęsny fot. Grzegorz Wajda

Bramkarz Juventusu Wojciech Szczęsny ma nadzieję, że jego zespół rozpocznie teraz serię meczów z czystym kontem. W środę Stara Dama zmierzy się w Lidze Mistrzów z Lokomotiwem Moskwa.

Czytaj dalej…

– Mieliśmy serię bez czystego konta, która trwała zbyt długo. Teraz mamy nadzieję, że będziemy kontynuować serię z czystym kontem, po tym jak zachowaliśmy je w ostatnim meczu – dodał polski bramkarz.

W ostatnim czasie Szczęsny zmieniał się w bramce z Gianluigi Buffonem, ale do tej pory wystąpił we wszystkich trzech spotkaniach Juventusu w Lidze Mistrzów w tym sezonie.

– Gigi nadal jest świetnym bramkarzem i wspaniałą osobą. Kiedy gra potwierdza, że jest w świetnej formie. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi i wspaniale jest spędzić z nim kolejny rok – powiedział Szczęsny.

W meczu z Lokomotiwem po raz kolejny będzie mógł zagrać przeciwko swojemu przyjacielowi Grzegorzowi Krychowiakowi. – Jest moim przyjacielem od lat. Dorastaliśmy razem, to piękna i wspaniała historia – powiedział Szczęsny.

– Ale nie mogę się doczekać, aby go pokonać. Jestem częścią jednej z najlepszych drużyn na świecie, czuję się mocny i robię wszystko, co w mojej mocy – dodał.

Komentarze