Niemiecki pomocnik trafił pod skrzydła Marco Baroniego

Suat Serdar
Suat Serdar IMAGO / Revierfoto

Suat Serdar został nowym zawodnikiem Hellasu Verona. Niemiecki pomocnik pomyślnie przeszedł testy medyczne i dołączył do zespołu prowadzonego przez Marco Baroniego z Herthy Berlin w ramach rocznego wypożyczenia.

  • Suat Serdar zasilił szeregi Hellasu Verona
  • Niemiecki pomocnik trafił na Stadio Marcantonio Bentegodi w ramach rocznego wypożyczenia
  • 26-latek po raz pierwszy w karierze spróbuje swoich sił poza niemieckimi boiskami

Oficjalnie: Suat Serdar wzmocnił Hellas Verona

Hellas Verona za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził przybycie Suata Serdara. Czterokrotny reprezentant Niemiec we wtorkowy poranek przeszedł pomyślnie testy medyczne i kilka godzin później został zaprezentowany jako nowy zawodnik drużyny prowadzonej przez Marco Baroniego.

Suat Serdar ma zastąpić Adriena Tameze w Hellasie Verona. Francuski napastnik w tym okienku transferowym dołączył do Torino. Środek pola “Gialloblu” na papierze nie wydaje się zbyt mocny, dlatego wychowanek Mainz nie powinien mieć kłopotów, aby wskoczyć do podstawowej jedenastki włoskiego klubu.

Czterokrotny reprezentant Niemiec bronił barw Herthy Berlin od 2021 roku. Wówczas stołeczny klub zapłacił Schalke za jego transfer około ośmiu milionów euro. Suat Serdar w barwach tego klubu do tej pory rozegrał 69 spotkań, w których zdobył osiem bramek oraz zanotował cztery asysty.

Sprawdź także: Empoli szykuje poważne wzmocnienie. Trwają rozmowy z Newcastle

Komentarze