Juventus powalczy latem o angielską gwiazdę?

Raheem Sterling
Raheem Sterling PressFocus

Angielski Footy Insider informuje, że Juventus latem spróbuje sprowadzić do siebie Raheema Sterlinga. Anglik kiepsko odnajduje się pod wodzą Grahama Pottera i może zechcieć zmienić otoczenie. W Turynie zastąpi Angela Di Marię.

  • Juventus latem będzie potrzebował skrzydłowego w miejsce Angela Di Marii
  • Stara Dama spróbuje wypożyczyć Raheema Sterlinga
  • Anglik nie prezentuje się dobrze w barwach Chelsea

Sterling zmieni Londyn na Turyn?

Raheem Sterling liczył na to, że zmieniając Manchester City na Chelsea, stanie się w Londynie pierwszoplanową postacią. Nic z tych rzeczy. Reprezentant Anglii ma spory problem ze zmianą otoczenia, a zwłaszcza, odkąd Graham Potter zmienił Thomasa Tuchela. The Blues również nie są zadowoleni z postawy 28-latka i są w stanie sprzedać go choćby zimą, jeśli wpłynie korzystna oferta.

Juventus jest skłonny powalczyć o Sterlinga, ale dopiero latem. Stara Dama nie wie jeszcze, jak wielkie będzie mieć problemy finansowe, gdy zakończy się postępowanie wobec niej. Wie jednak, że po zakończeniu sezonu z Piemontem pożegna się Angel Di Maria. Wówczas rekordowi mistrzowie Włoch będą potrzebowali nowego, błyskotliwego skrzydłowego. Najprawdopodobniej zaoferują latem wypożyczenie z opcją wykupu. Jeśli Chelsea nie znajdzie innych chętnych, skłonnych od razu do transferu definitywnego, może przystać na tę propozycję. Sam Anglik zdaje sobie sprawę, że wraz zakontraktowaniem Joao Felixa i Mychajło Mudryka, jego szanse na grę będą znacznie ograniczone. Dlatego też nie wzbrania się przed zmianą otoczenia.

Sterling kosztował latem ponad 56 milionów euro. Jak dotąd, w 22 spotkaniach, zanotował sześć bramek i trzy asysty.

Zobacz też: Gerard Deulofeu wróci do Premier League?

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze