Stefan de Vrij przebiera w ofertach

Stefan de Vrij
Stefan de Vrij PressFocus

Inter Mediolan nie może być pewny zatrzymania Stefana de Vrija, którego kontrakt wygasa 30 czerwca 2023 roku. Oczko do Holendra puszczają angielskie kluby.

  • Stefan de Vrij wciąż nie porozumiał się z Interem Mediolan ws. nowej umowy
  • Póki co między stronami są spore rozbieżności finansowe
  • Z tej sytuacji pragną skorzystać zespoły z Anglii

Stefan de Vrij sprawdzi się w Premier League?

Stefan de Vrij chciałby przedłużyć kontrakt z Interem Mediolan, ale na swoich warunkach finansowych. Obecnie pomiędzy stronami panują zbyt duże rozbieżności, aby można było spodziewać się porozumienia. Aktualna umowa środkowego obrońcy wygasa 30 czerwca 2023 roku, co oznacza, że latem będzie on do wzięcia za darmo.

Z tego faktu pragną skorzystać inne kluby. Według najnowszych doniesień mediów, 59-krotny reprezentant Holandii znalazł się na celowniku dwóch ekip z Wysp Brytyjskich – Aston Villi oraz Leicester City. Oba zespoły są w stanie zaproponować 30-letniemu stoperowi satysfakcjonujące warunki finansowe, więc decyzja będzie należała do samego piłkarza.

Etatowy reprezentant “Oranje”, który przebywa wraz z kadrą narodową na mistrzostwach świata w Katarze, jest zawodnikiem “Nerazzurrich” od lipca 2014 roku. Wówczas ex-defensor Feyenoordu Rotterdam przeniósł się do Interu Mediolan z Lazio Rzym. Z perspektywy czasu trzeba powiedzieć, że był to znakomity ruch włoskiej drużyny.

Stefan de Vrij w 20 meczach trwających rozgrywek strzelił 1 bramkę. Jego wartość rynkowa jest szacowana na mniej więcej 15 milionów euro.

Komentarze