Co z przyszłością Vlahovicia? “Musimy zbalansować nasz budżet”

Dusan Vlahovic
Dusan Vlahovic Imago/Antonio Pozo

Juventus poważnie rozważa sprzedaż Dusana Vlahovicia w letnim okienku transferowym. Dyrektor Starej Damy Cristiano Giuntoli zabrał głos w sprawie przyszłości Serba. Przyznał, że sytuacja finansowa klubu nie jest najlepsza. 

  • Władze Juventusu zdają sobie sprawę, że sprzedaż Dusana Vlahovicia poprawiłaby sytuację ekonomiczną klubu
  • Serb jest monitorowany przez europejskich gigantów pokroju PSG, czy Bayernu Monachium
  • Dyrektor sportowy Juve przyznał, że sztab szkoleniowy wierzy w napastnika, ale klub musi zbalansować budżet, dlatego rozważy oferty za niego

Sprzedaż Vlahovicia poprawiłaby sytuację ekonomiczną Juventusu

Niemal od końcówki ubiegłego sezonu Dusan Vlahovic jest obiektem licznych spekulacji i pogłosek transferowych. Wiele topowych klubów na czele z Bayernem Monachium i Paris-Saint Germain bierze pod uwagę transfer snajpera. 

W temacie przyszłości Vlahovicia wypowiedzieć się postanowił dyrektor sportowy Starej Damy – Cristiano Giuntoli. Działacz przyznał, że Juventus nie może zignorować sporej oferty za zawodnika z powodu sytuacji ekonomicznej. 

– Vlahovic? To żaden sekret, że musimy zbalansować nasz budżet. Dlatego też musimy brać pod uwagę większe oferty, które się pojawią. To ważne żeby zaznaczyć jasno, że wierzymy w Dusana i wciąż jest on częścią naszego projektu – stwierdził działacz.

Portal Transfermarkt wycenia obecnie Dusava Vlahovicia na 70 milionów euro. Dziennikarze włoscy są niemal pewni, że Serb latem zostanie sprzedany.

U nas też: Wyciekły warunki dotyczące ewentualnego transferu Kessiego

Komentarze