Adrien Rabiot podjął decyzję względem przyszłości. Koniec sagi

Adrien Rabiot
Adrien Rabiot Imago/Alberto Gandolfo

Włoskie media w poniedziałek informują o zwrocie ws. przyszłości Adriena Rabiota. Zgodnie z informacjami redakcji Corriere dello Sport Francuz ostatnie został przekonany do przedłużenia umowy z Juventusem. 

  • Adrien Rabiot nosił się poważnie z zamiarem odejścia z Juventusu
  • Ostatecznie klub przekonał zawodnika do przedłużenia umowy
  • Pomocnik na mocy nowego kontraktu będzie zarabiał aż 7 milionów euro za sezon

Rabiot ostatecznie zostanie w Juventusie

W ostatnich tygodniach Adrien Rabiot daleki był od osiągnięcia porozumienia z Juventusem w kwestii nowej umowy. Francuz był zdecydowany na rozstanie z klubem, a o jego pozyskanie zabiegały europejskie potęgi. Wygląda na to, że doszło jednak do zmiany stanowiska zawodnika.

Dziennikarze Corriere dello Sport przekazali, że klub doszedł do porozumienia zarówno z piłkarzem, jak i jego matką. Przedstawiciele pomocnika przeanalizowali wszystkie opcje i zdecydowali, że najkorzystniejsze będzie pozostanie w Juventusie. 

Francuz ma być jedną z kluczowych postaci projektu sportowego, a Stara Dama zaoferowała mu zarobki na poziomie 7 milionów euro za sezon. Zawodnik prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu podpisze nowy kontrakt, a Juventus zabezpieczy przyszłość jednego ze swoich najważniejszych graczy.

U nas także: Allegri odrzucił ofertę Saudyjczyków

Komentarze

Comments 2 comments