Atletico zaoferowało Juventusowi wymianę zawodników

Bremer
Bremer Pressfocus

Atletico Madryt rozważa wymianę piłkarzy z Juventusem Dziennikarze Calciomercato przekazali, że Rojiblancos zaoferowali Starej Damie Rodrigo de Paula w zamian za Bremera. 

  • Sprowadzenie nowego pomocnika jest głównym celem Juventusu na lato
  • Klub od dłuższego czasu śledzi sytuację Rodrigo de Paula
  • Atletico zaoferowało Starej Damie wymianę Argentyńczyka za Bremera

Atletico odda Rodrigo de Paula za Bremera

Problemy w środku pola do od dłuższego czasu regularnie powracający temat w Turynie. Gra opiera się w tym sezonie na dobrej formie Adriena Rabiota i przełomowym sezonie Nicolo Fagioliego. W zespole brakuje jednak alternatyw, z czego sprawę zdaje sobie sztab szkoleniowy. Dlatego też latem klub chciałby w pierwszej kolejności sprowadzić nowego pomocnika. 

Z przenosinami do Juventusu od dłuższego czasu łączony jest Rodrigo de Paul. Argentyńczyk nie dogaduje się z Diego Simeone, a w obecnych rozgrywkach mocno rozczarowuje. Dlatego też Los Colchoneros szukają sposobu na pozbycie się go w trakcie letniego okna transferowego.

Dziennikarze Calciomercato przekazali, że de Paul został zaoferowany Starej Damie w ramach wymiany. Atletico oczekiwałoby, że w drugą stronę przejdzie Bremer. Brazylijczyk jest w obecnych rozgrywkach pewnym punktem zespołu, a w tym sezonie wystąpił już w 25 spotkaniach. Juventus nie ustosunkował się jeszcze do propozycji ze strony Atleti. 

Zdaniem Calciomercato, władze klubu z Turynu rozważyłyby rozstanie się z Brazylijczykiem raczej w przypadku otrzymania za niego atrakcyjnej finansowo oferty, aniżeli na zasadzie wymiany za innego zawodnika.

Komentarze