Juventus postara się zatrzymać skrzydłowego

Angel Di Maria
Angel Di Maria Pressfocus

Angel Di Maria znakomicie odnalazł się w Juventusie i szybko stał jednym z jego najważniejszych zawodników. Argentyńczyk podpisał zaledwie roczny kontrakt, dlatego jego przyszłość jest niewiadomą. Dyrektor Starej Damy przyznał, że klub będzie chciał przedłużyć umowę z 35-latkiem.

  • Kontrakt Angela Di Marii ważny jest tylko do zakończenia sezonu
  • Argentyńczyk jest jednym z liderów Juventusu
  • Włodarze Starej Damy negocjują już przedłużenie umowy z 35-latkiem

Juventus chciałby przedłużyć kontrakt Di Marii

Mimo starań ze strony FC Barcelony Angel Di Maria latem został zawodnikiem Juventusu. Argentyńczyk szybko wpasował się w nową drużynę i mimo częstych problemów zdrowotnych stał się jednym z kluczowych zawodników. W obecnym sezonie skrzydłowy zanotował już siedem goli i siedem asyst w 22 spotkaniach.

35-latek podpisał z Juve zaledwie roczny kontrakt, dlatego za kilka miesięcy pozostanie znów bez klubu. Tej sytuacji chcą jednak uniknąć włodarze włoskiego klubu. Dyrektor Starej Damy – Francesco Calvo przyznał, że klub postara się zatrzymać zawodnika na dłużej.

– Jest liderem w szatni, a my chcemy go zatrzymać. Jesteśmy w trakcie negocjacji z jego przedstawicielami, choć staramy się to robić bez rozgłosu. Jesteśmy pewni względem niego – zdradził działacz. 

Niewykluczone, że już wkrótce oficjalnie ogłoszone zostanie przedłużenie umowy z Angelem Di Marią. 

Czytaj też: Obrońca zadowolony z prolongaty. “W Juventusie od razu poczułem się jak w domu”

Komentarze