Juventus zaplanował prezentację nowych nabytków

Paul Pogba
Paul Pogba Pressfocus

Włoskie media nie mają wątpliwości, że Paul Pogba i Angel di Maria zostaną nowymi zawodnikami Juvensutu. Gianluca Di Marzio i Sky Sports informują, że Stara Dama planuje przeprowadzić prezentację obu zawodników do soboty.

  • Paul Pogba i Angel Di Maria zostaną nowymi zawodnikami Juventusu
  • Obaj zawodnicy przeniosą się do Turynu na zasadzie transferów bezgotówkowych
  • Stara Dama chce zaprezentować ich oficjalnie do soboty

Juventus umie w transfery bezgotówkowe

Dość długi niejasna pozostawała przyszłość Angela di Marii, który oprócz Juventusu cieszył się także zainteresowaniem ze strony FC Barcelony. Wicemistrzowie Hiszpanii postanowili się jednak skupić na przeprowadzeniu transferu Raphinii, wobec czego Argentyńczyk zdecydował się na dołączenie do szeregów Starej Damy. Wraz z końcem czerwca wygasł jego kontrakt z PSG, więc skrzydłowy przeniesie się do Turynu na zasadzie transferu bezgotówkowego.  

Mniej wątpliwości media miały odnośnie przyszłości Paula Pogby. Francuz typowany był od początku do wzmocnienia Juventusu, choć media informowały, że ma on także ofertę ze strony Paris-Saint Germain. Sprzedany do Manchesteru za 105 milionów euro pomocnik wróci do utytułowanego włoskiego zespołu za darmo. Od 1 lipca przestał obowiązywać kontrakt wiążący go z ekipą Czerwonych Diabłów. Polityka transferowa Juve w tym wypadku jest godna pochwały. 

Juventus oficjalnie nie ogłosił jeszcze transferów Pogby i Di Marii, ale media nie mają wątpliwości, że jest to jedynie kwestią czasu. Gianluca Di Marzio i Sky Sports donoszą, że klub planuje zaprezentować obu zawodników do soboty.

Zobacz również: Juventus oficjalnie pożegnał 3 piłkarzy. Morata wraca do Atletico

Komentarze

Na temat “Juventus zaplanował prezentację nowych nabytków