Ikona Paris-Saint Germain wyląduje w Turynie?

Marco Verratti
Marco Verratti Pressfocus

Daniele Longo przekazał, że Marco Verratti może latem zostać bohaterem zaskakującego transferu. Włoski dziennikarz poinformował, że w kontakcie z agentami pomocnika Paris-Saint Germain znajduje się Juventus. 

  • Marco Verratti został obarczony winą za porażkę PSG w dwumeczu z Bayernem
  • Juventus mocno interesuje się sytuacją pomocnika
  • Stara Dama nawiązała już kontakt z agentem piłkarza, z którym utrzymuje dobre relacje

Juventus z szansą wyciągnięcia Verrattiego z Paryża?

Władze Paris-Saint Germain nie są zadowolone z wyników osiąganych przez zespół, a latem w kadrze może dojść do wielu roszad. Paryżanie odpadli już z rozgrywek Ligi Mistrzów, a także krajowych pucharów. Jedynym trofeum, jakie mogą zdobyć, jest mistrzostwo Francji.

Daniele Longo poinformował, że jednym z zawodników, którzy po sezonie mogą opuścić szeregi PSG jest Marco Verratti. Kontrakt Włocha ważny jest jeszcze do końca czerwca 2026 roku, jednak pomocnik w ostatnim czasie był krytykowany za słabsze występy. We Francji stał się nawet kozłem ofiarnym porażki w dwumeczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Z tego też powodu jego sytuacji uważnie przygląda się Juventus.

Dziennikarz przekonuje, że działacze Starej Damy nawiązali już kontakt z agentami 30-latka. Juventus ma dobre relacje z agentem zawodnika, Rafaelem Pimentą, który odpowiadał za sprowadzenie z powrotem do Turynu Paula Pogby. Operacja byłaby niezwykle trudna do sfinalizowania, ale nie niemożliwa. 

Komentarze