Squadra Azzurra w drodze na Wembley: kursy bukmacherskie

Roberto Mancini
Roberto Mancini fot. Grzegorz Wajda

Reprezentacja Włoch dzisiaj wieczorem rozegra swoje kolejne spotkanie na Mistrzostwach Europy. Podopieczni Roberto Manciniego zmierzą się w roli gospodarza ze Szwajcarią. Tymczasem zakłady bukmacherskie STS mają kilka ciekawych zakładów w swojej ofercie dotyczących rywalizacji.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Kursy bukmacherskie na mecz Włochy – Szwajcaria

Reprezentacja Włoch do dzisiejszej potyczki z Helwetami podejdzie po imponującym meczu otwarcia z ekipą Senola Gunesa. Squadra Azzurra wygrała 3:0, prezentując efektowną i przede wszystkim efektywną piłkę.

Euro 2021: Włochy – Szwajcaria. Squadra Azzurra w drodze po kolejny skalp

Włosi w pierwszym spotkaniu turnieju spełnili pokładane w nich nadzieje, wykonując pierwszy krok w drodze do meczów na Wembley. W środowy wieczór zmierzą się natomiast ze Szwajcarami, którzy liczą, że uda im się wrócić na zwycięski szlak po remisie z Walią.

STS zakłady bukmacherskie przygotowały na starcie w Rzymie interesującą ofertę. Kurs na triumf Squadra Azzurra wyceniany jest na 1,65. Tymczasem szanse na ewentualny triumf drużyny Vladimira Petkovicia, wracającego na Stadio Olimico, wynoszą 5,90.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16. czerwca 2021 20:55.
Odds are not currently available.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20. września 2021 11:57.

Oferta bukmacherska na mecz Euro 2021: Włochy – Szwajcaria

Na stronie internetowej STS znajduje się wiele interesujących zakładów. Kurs na to, że w meczu z udziałem Squadra Azzurra obie drużyny strzelą gola, wynosi 2,21. Tymczasem prawdopodobieństwo na to, że Włosi wygrają 3:0, zostało oszacowane na 11,50. Wariant na to, że na przerwę w lepszych nastrojach udadzą się podopieczni Manciniego, prowadząc 1:0, wynosi natomiast 3,10.

STS
11,50
Włosi wygrają 3:0

Pozostałe ciekawe kursy w STS na mecz Euro 2021 Włochy – Szwajcaria:

Pierwszy gol – Włosi – 1,53
Ostatni gol – Szwajcaria – 3,25
Czerwona kartka – TAK – 5,90
Gol Breela Embolo – TAK – 5,00
Bramka Ciro Immobile – TAK – 2,50

Zakład bez ryzyka od sponsora reprezentacji

Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami. To dobry moment, aby wziąć udział, w uruchomionej przez oficjalnego sponsora reprezentacji Polski STS zakłady bukmacherskie akcji “Wygraj Euro”, w której pula wynosi aż 1 500 000 złotych. Do akcji można przystąpić w każdym momencie!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS, to cały czas czeka na Ciebie atrakcyjny bonus powitalny. Nasi Czytelnicy mogą liczyć na podwyższony pakiet bonusów o wartości do 1500 zł. Na start otrzymasz freebet 30 zł, a po dokonaniu depozytu zostanie przyznany także zakład bez ryzyka do 230 zł. Jak działa taki zakład? Jeżeli kupon będzie wygrany, uzyskasz całą wygraną. Jeżeli natomiast okaże się przegrany, bukmacher dokona zwrotu do 230 zł na Twoje konto depozytowe.

Podwyższony zakład bez ryzyka obowiązuje, tylko jeśli w trakcie rejestracji podasz STS kod promocyjny GOAL. Korzystając z naszego kodu, możesz też skorzystać z bonusu 1200 zł na start.

Transmisje z Serie A i zakład bez ryzyka do 234zł!
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Czytaj więcej: Euro 2021: Włochy – Szwajcaria. Zapowiedź meczu (typy, kursy, składy)

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze