Dwa wzmocnienia Spezii Calcio

Spezia Calcio
Spezia Calcio PressFocus

Spezia Calcio potwierdziła dwa wzmocnienia. Do zespołu “Orzełków” dołączyli Raimonds Krollis (napastnik) oraz Federico Marchetti (bramkarz).

  • Spezia sprowadziła dwóch nowych zawodników
  • Pierwszy z nich to 21-letni napastnik Raimonds Krollis
  • Drugim nabytkiem jest 39-letni bramkarz Federico Marchetti

Spezia aktywna na rynku transferowym

Nowymi piłkarzami Spezii Calcio zostali Raimonds Krollis oraz Federico Marchetti – czytamy na oficjalnej stronie internetowej i w mediach społecznościowych włoskiego klubu. Raimonds Krollis przenosi się do drużyny “Orzełków” na zasadzie transferu definitywnego za 1,5 miliona euro z Valmiery.

21-letni Łotysz, który występuje na pozycji napastnika, z nowym pracodawcą podpisał długoterminowy kontrakt ważny do 2026 roku. To król strzelców ligi łotewskiej.

Do zespołu prowadzonego przez Lukę Gottiego przeszedł również bardzo doświadczony bramkarz Federico Marchetti, który pozostawał bez zatrudnienia od lipca 2022 roku, kiedy to wygasła jego umowa z Genoą. Wychowanek Torino związał się ze Spezią Calcio krótkoterminowym kontraktem. 39-latek jest jedenastokrotnym reprezentantem Italii.

Tak więc “Orzełki” nie tylko sprzedają, ale też kupują. Przypomnijmy, że lada moment powinien zostać potwierdzony transfer Jakuba Kiwiora do Arsenalu, na którym Spezia Calcio wraz z bonusami może zarobić aż 30 milionów euro. Co ciekawe, następcą polskiego stopera ma zostać jego rodak – Przemysław Wiśniewski – grający ostatnio dla Venezii.

Ekipa ze Stadio Alberto Picco po 18. kolejkach Serie A zajmuje 15. miejsce w tabeli Serie A.

  • Oglądaj treści na naszym kanale:

Komentarze