Właściciel rozwiewa wątpliwości. Spalletti pozostanie trenerem SSC Napoli

Luciano Spaletti
Luciano Spaletti PressFocus

SSC Napoli rozgrywa fantastyczny sezon – pewnie zmierza po scudetto i walczy o jak najlepszy wynik w Lidze Mistrzów. Wielka w tym zasługa trenera Azzurrich – Luciano Spallettiego – którego pozostania na kolejny sezon w Neapolu jest pewny właściciel klubu, Aurelio De Laurentiis.

  • Luciano Spalletti zmierza po historyczne scudetto dla Napoli
  • Włoch wkrótce ma podpisać nowy kontrakt z Azzurrimi
  • Właściciel klubu z Neapolu jest pewny zatrzymania 64-latka

Spalletti zostanie w Napoli, nie ma szans na odejście

Luciano Spalletti prowadzi rozmowy z SSC Napoli w sprawie nowej umowy i wszystko wskazuje na to, że obie strony w najbliższym czasie dojdą do porozumienia. Aktualny kontrakt 64-latka wygasa już 30 czerwca 2023 roku, a to generuje plotki na temat przyszłości doświadczonego szkoleniowca.

Luciano Spalletti zostanie w SSC Napoli na kolejny sezon. Nie ma żadnych szans na opuszczenie przez niego klubu po zakończeniu kampanii – powiedział z pełnym przekonaniem właściciel i prezydent Azzurrich, Aurelio De Laurentiis, który nie ma żadnych wątpliwości co do przyszłości trenera.

Drużyna Azzurrich pod wodzą Luciano Spallettiego jest liderem Serie A i ma aż 19 punktów przewagi nad drugim Lazio Rzym. Niemal na pewno scudetto po 33 latach wróci do Neapolu.

Co więcej, ekipa Piotra Zielińskiego cały czas rywalizuje w Lidze Mistrzów, gdzie w ćwierćfinale zmierzy się z AC Milanem i będzie faworytem do awansu na etap półfinału Champions League.

Komentarze