Spalletti: Okno transferowe nie rozprasza Interu

Luciano Spalletti
Luciano Spalletti fot. Stefan Constantin / Sport Pictures

Celem Interu Mediolan na trwający sezon jest wywalczenie na koniec rozgrywek włoskiej ekstraklasy miejsca premiowanego grą w Lidze Mistrzów. Rywalizację utrudnia fakt, że w mediach pojawiają się różne spekulacje dotyczące przyszłości poszczególnych piłkarzy Nerazzurrich. W związku z tym głos w tej sprawie zabrał Luciano Spalletti.

Czytaj dalej…

– Nie ma absolutnie żadnego zamieszania w naszym klubie – rzekł trener Interu w trakcie konferencji prasowej przed starciem mediolańczyków z US Sassuolo w ramach Serie A.

– Jesteśmy w samym środku okna transferowego, więc akceptujemy wszystkie doniesienia i spekulacje, które pojawiają się mediach – dodał.

– W mediach społecznościowych internauci muszą mieć jednak świadomość, że wiadomości są dostępne dla wszystkich i czytane przez wielu ludzi – zaznaczył

– W tej sprawie przesłanie Andrei Ranocchii podczas tygodnia było wspaniałe, pokazał, że troszczy się o dobro Interu bardziej niż siebie samego – zaznaczył.

Przypomnijmy, że włoski obrońca po starciu z Benevento w Coppa Italia stwierdził, że niezależnie od tego, czy zagra się w barwach Interu minutę, jedną połowę, czy cały mecz, to dla chłopaków z drużyny jest to coś wyjątkowego i niezwykłego, czym zaskarbił sobie sympatię wielu kibiców Interu.

Komentarze