Spalletti: Od teraz każdy weekend będzie kluczowy

Luciano Spalletti
Luciano Spalletti fot. Stefan Constantin / Sport Pictures

Inter Mediolan zagra na wyjeździe z Frosinone Clacio w niedzielnym meczu 32. kolejki włoskiej Serie A. Luciano Spalletti, trener Nerazzurrich, powiedział, że teraz już każde spotkanie jest dla nich kluczowe.

Czytaj dalej…

Zespół z San Siro zajmuje trzecie miejsce w ligowej tabeli. Jego celem jest awans do ligi Mistrzów, a nad piątą Atalantą Bergamo Inter ma pięć punktów przewagi. Awans do fazy grupowej LM wywalczą cztery pierwsze drużyny.

– Od teraz każdy weekend będzie kluczowy. Musimy jednak być skoncentrowani tylko na naszych wynikach. Nie wolno nam popełnić błędu i myśleć o czymś innym – powiedział Spalletti, cytowany przez Football Italia.

– Chcemy oglądać do końca taki Inter jak w ostatnich tygodniach, który jest w stanie pokonać każdego. Wiemy, że każdy wynik może zrobić różnicę na tym etapie sezonu – podkreślił.

Szkoleniowiec odniósł się też do spekulacji na temat tego, że latem może zostać zastąpiony przez innego szkoleniowca. – Spotkałem się już z działaczami i ustaliliśmy, że nie mamy czego żałować w tym sezonie. Wszystko pozostałe będzie konsekwencję najbliższych wyników – stwierdził.

Komentarze