Spalletti: musimy wyleczyć swoje rany

Luciano Spalletti
Luciano Spalletti fot. Imago / Claudio Giovannini

Reprezentacja Włoch w sobotni wieczór rozegra pierwsze spotkanie pod wodzą Luciano Spallettiego. Squadra Azzurra w roli gościa zmierzy się z Macedonią Północną. Na temat tego starcia kilka słów wyraził następca Roberto Manciniego w rozmowie ze Sky Sport Italia.

  • Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie starcie reprezentacji Włoch z Macedonią Północną
  • Przed swoim debiutem kilka słów w rozmowie ze Sky Sport Italia wyraził Luciano Spalletti
  • Nowy selekcjoner Squadra Azzurra nie ukrywał, że w drużynie ustalany jest nowy porządek

Luciano Spalletti przed debiutem w roli selekcjonera

Reprezentacja Włoch na dzisiaj jest daleko od gry na kolejnych mistrzostwach Europy. Krok w tym kierunku Azzurri mają zamiar wykonać w sobotni wieczór, chcąc jednocześnie pokonać Macedonię Północną na Arena Toshe Proeski w Skopje.

– Włochy mają za sobą bardzo ważną historię, piękną i pełną ran. Musimy pomyśleć o wyleczeniu tych ran, a to sprawi, że poczujemy się bardziej odpowiedzialni – rzekł Luciano Spalletti w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Spróbujemy ustalić porządek zespołowy, ale musimy zostawić miejsce na kreatywność i wyobraźnię. Trzeba wybrać złoty środek. Wykonaliśmy swoją pracę, zawodnicy byli całkowicie dyspozycyjni – dodał opiekun Squadra Azzurra.

Sobotnia potyczka zacznie się o godzinie 20:45. Kilka dni później reprezentacja Włoch na San Siro w Mediolanie zagra z Ukrainą.

Czytaj więcej: Luciano Spalletti wybrał nowego kapitana reprezentacji Włoch

Komentarze