Spalletti: Icardi nie jest jeszcze gotowy pomóc drużynie

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Wbrew oczekiwaniom mediów w meczu Interu Mediolan z Lazio Rzym zabraknie dzisiaj Mauro Icardiego. Luciano Spalletti przyznał na konferencji prasowej, że Argentyńczyk nie znalazł się w kadrze meczowej teamu z Lombardii na bój z Orłami.

Czytaj dalej…

– Biorąc pod uwagę to, co wydarzyło się ostatnio, w tym wczoraj, utrzymuję, że Mauro nie jest jeszcze w stanie pomóc swoim kolegom z drużyny. Dlatego nie znalazł się w kadrze na najbliższe spotkanie – mówił trener Nerazzurruch cytowany przez Football Italia.

– Muszę wziąć pod uwagę wszystko, od momentu, gdy zawodnik normalnie grał aż do wczoraj. Trenował z nami przez cały tydzień, wczoraj wydarzyło się jednak coś nowego, co muszę ocenić  – dodał Spalletti.

Według doniesień Corriere dello Sport opiekun Interu miał rozpocząć piątkowy trening od pytania w kierunku Icardiego, czy chciałby coś powiedzieć drużynie. Argentyński napastnik stwierdził jednak, że nie ma nic do powiedzenia, bo wyjaśnił już wszystko z władzami klubu i trenerem, co nie spodobało się Spallettiemu, który oczekiwał, że piłkarz za swoje ostatnie zachowanie przeprosi drużynę.

Dodajmy, że pierwszy gwizdek sędziego w starciu Interu z Lazio zaplanowany jest na godzinę 20:30.

Komentarze