Spaletti wyrzucił czołowego piłkarza z treningu [WIDEO]

Victor Osimhen
Victor Osimhen Pressfocus

Victor Osimhen nie dokończył treningu w Napoli. Nigeryjczyk nie doznał urazu. Piłkarzowi do szatni kazał udać się Luciano Spaletti.

  • Victor Osimhen na jednym z treningów swoim zachowaniem zdenerwował trenera Napoli
  • Luciano Spaletti odesłał Nigeryjczyka do szatni
  • Piłkarz ma jednak szacunek do włoskiego szkoleniowca

Osimhen w ciepłych słowach o trenerze

Napoli przygotowuje się do sezonu 2022/2023. Kampania ta zapowiada się jako trudna, ponieważ drużynę opuścili: Lorenzo Insigne, Dries Mertens, czy Kalidou Koulibaly. Liderem drużyny może być Victor Osimhen. Nigeryjczyk na razie musi jednak pracować nad zachowaniem spokoju w trudnych momentach, co nie udało mu się podczas treningu. W gierce wewnętrznej Osimhen kłócił się z Anguissą o faul na koledze z zespołu. Luciano Spaletti nie był z tego powodu  zadowolony i odesłał snajpera do szatni.

Trudno sądzić, że incydent z treningu wpłynie mocno negatywnie na relacje Osimhena i Spalettiego. Zwłaszcza, że Nigeryjczyk darzy Włocha dużym szacunkiem. – Jest najlepszym trenerem: każdego dnia stara się mnie zmotywować i sprawić, żebym w pełni wykorzystywał swój potencjał. Myślę, że na tym etapie jest dla mnie idealnym trenerem: jest jednym z powodów, dla których zawsze daję z siebie wszystko. Cieszę się, gdy jest zadowolony z mojego występu – powiedział Osimhen, który nie zamierza odejść z Napoli.

To tylko plotki z rynku: u mnie dobrze i nigdy nie miałem tak bliskich relacji ze wszystkimi, jak w tej chwili. Rozmawiałem z prezydentem, to on decyduje i uspokoił mnie, wyjaśniając plany klubu. Cieszę się z tego, co mi powiedział, a zakupy są wysokiej jakości: za słowami szły czyny. Bardzo się cieszę, że mogę grać w Napoli i zobaczymy w przyszłości – rzekł snajper włoskiego klubu.

Czytaj także: Mertens podjął decyzję ws. Napoli

Komentarze