Spadkobierca fortuny Agnellich ze słowami wsparcia dla Mihajlovicia

Sinisa Mihajlović
Sinisa Mihajlović fot. PressFocus

Sinisa Mihajlović ostatnio według medialnych spekulacji ma ogromne kłopoty zdrowotne. Lapo Elkann, jeden ze spadkobierców fortuny Agnellich, podsycił plotki, że stan zdrowia byłego trenera Bolognii poważnie się pogorszył.

  • Sinisa Mihajlović zmaga się z poważną chorobą
  • Wiosną tego roku nastąpił nawrót białaczki u 53-latka
  • Słowa wsparcia w kierunku byłego reprezentanta Jugosławii przekazał Lapo Elkann, dając do zrozumienia, że jego stan zdrowia uległ pogorszeniu

Mihajlović w trudnej sytuacji zdrowotnej

Sinisa Mihalović od dłuższego czasu zmaga się z poważną chorobą. 53-latek zachorował na białaczkę. Zdiagnozowano ją w lipcu 2019 roku, co skutkowało miesiącami leczenia. Doświadczony trener przeszedł chemioterapię i przeszczep szpiku kostnego.

Ostatnio na temat Mihajlovicia kilka słów wyraził Lapo Elkann, który jest kuzynem Andrei Agnelliego. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował kilka słów wsparcia w kierunku 63-krotnego reprezentanta Jugosławii.

“Ściskam przyjaciela, którego bardzo kocham: Sinisę Mihajlovicia” – napisał Elkann na swoim profilu na Twitterze.

“Mam nadzieję, że uczucia tak wielu z nas dotrą do Ciebie i Twojej rodziny!! Kocham cię i mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy” – czytamy dalej.

Mihajlović, mimo że zachorował na białaczkę, to nie przestał pracować, komunikując się ze swoim sztabem szkoleniowym w Bolognii za pośrednictwem łącza wideo ze swojej sali szpitalnej. Badania wykazały, że choroba powróciła wiosną 2022 roku. Doświadczony trener tym samym przeszedł dalsze leczenie.

W ostatnich dniach krążyły pogłoski, że stan Mihajlovicia się pogorszył, chociaż został zauważony podczas prezentacji książki napisanej przez jego byłego trenera w Lazio, Zdenka Zemana na początku tego tygodnia.

53-latek spędził większość swojej kariery we Włoszech, grając w takich klubach jak: AS Roma, Sampdoria, Lazio, czy Inter. Następnie był trenerem w Bologni, Catanii Calcio, Fiorentinie, Sampdorii, Milanie i Torino.

Czytaj więcej: Totti chce zakończyć konflikt ze Spallettim, wyraźny sygnał Il Capitano

Komentarze